Rychlá půjčka online

Půjčka bez registru a aniž by šli do banky

Creditportál

Když si chce někdo z našinců půjčit peníze, protože se mu nepodařilo s těmi, jež má, vystačit, nemá dotyčný nejednou na výběr a musí se obrátit na některou z finančních institucí, jež se právě poskytování půjček veřejnosti věnují.

Ovšem jenom blázen by se obrátil na tu první finanční instituci, jež mu přijde do cesty, jenom blázen by automaticky vsadil na první nabídku, jež mu tu bude učiněna. A to logicky proto, že není rychlá půjčka jako půjčka. A zatímco by jedna člověku nesporně pomohla, jiná by mu mohla i zkomplikovat, ne-li přímo zničit život.

A proto si lidé často a důkladně vybírají. A pak vsadí na Creditportál.

Co je to ten Creditportál?

Jedná se o pražskou akciovou společnost a člena Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů s licencí od České národní banky. A pokud se dá o společnosti Creditportál něco říci, pak je to logicky v první řadě to, že se tato zaměřuje na poskytování půjček odpovídajících Zákonu o spotřebitelských úvěrech.

Proč si vybrat Creditportál?

To je dobrá otázka. Je tu přece i tolik dalších finančních institucí a tolik nabídek nejrůznějších půjček, že by se nemělo právě na tuto otázku zapomínat. A měl by si ji položit každý, kdo si potřebuje přijít na nějaké peníze, jež mu v dané chvíli scházejí.

A odpovědí na otázku, proč vsadit právě na Creditportál, je hned několik.

Předně si tu člověk může být jist tím, že mu Creditportál nevnutí nějakou těžko srozumitelnou smlouvu s mnoha dodatky psanými oním neblaze proslulým malým písmem někde pod čarou. Není tu tak riziko, že by člověk třeba i jenom neúmyslně přehlédl něco zásadního a smlouvu negativně ovlivňujícího a následně na to doplatil.

Další předností je fakt, že se tu v kalkulaci ceny a ve smluvní dokumentaci objevují veškeré náklady spotřebitelského úvěru, a nikdo tak není v ohrožení dalšími platbami, jež by se mohly dodatečně vynořit.

A plusem je u soudných žadatelů i to, že tu lze i refinancovat půjčku, a to za jasně daných podmínek.

Creditportál není Ježíšek

Každopádně tu je ale třeba mít na paměti i to, že se tu peníze nerozdávají, nýbrž pouze půjčují. A proto je tu i zodpovědností člověka, jenž se dostal do finanční tísně, aby si bral jen takovou půjčku, jakou bude schopen v souladu se smlouvou vrátit.

A pokud už snad dojde navzdory tomu, že si člověk půjčil zodpovědně, k tomu, že není dlužník schopen dostát svým závazkům, je třeba se snažit s Creditportálem najít řešení. Protože nejsou-li dohodnuté podmínky dodržovány, může dojít i na vymáhání v souladu s právními předpisy, s využitím některé z inkasních agentur, může to znamenat i negativní záznam v úvěrových registrech. A to je samozřejmě něco, kvůli čemu si nikdo půjčku nebere. Ani u Creditportálu, ani nikde jinde.

Výhody rychlých půjček a úvěrů

N

Snadná aplikace

Žádost o rychlou půjčku trvá jen pár minut. K aplikaci máte přístup prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

N

Rychlá výplata

Půjčky a úvěry se na váš bankovní účet vyplácejí již 15 minut po úspěšné žádosti.

N

Minimální dokumentace

K podání žádosti o půjčku postačují pouze základní dokumenty, bez osvědčení od zaměstnavatelů a notářů.

N

Žádné skryté náklady

Nemáme žádných malých písmen a žádné skryté náklady. Pomocí kreditní kalkulačky zjistíte všechny podrobnosti týkající se úvěru nebo půjčky.

N

Žádné čekání v řadě

Online aplikace vám umožní požádat o půjčku kdekoli, bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž byste museli jít do banky a čekat v řadě.

N

Můžete se přihlásit od 0-24

Náš web je k dispozici každý den od 0 do 24 hodin. Žádosti o půjčky přijímáme kdykoli, přičemž platba probíhá výhradně v pracovní dny.

Zprávy od spokojených zákazníků

Lukas J, Brno

Děkujeme za rychlé splacení půjčky. Nikdo kromě vás mi nechtěl vyplatit peníze. Jste nejjednodušší, bez komplikací. Velmi profesionální.

Janek P, Ostrava

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat peníze, když máte potíže. Doporučení každému, kdo má pochybnosti. Zaregistroval jsem se přes svůj mobilní telefon a ve stejný den byly peníze vyplaceny na můj účet.

Pavla F, Praha

Velmi jsi mě překvapil svým profesionálním přístupem. Velmi seriózní a bezpečné podnikání. Už jsem si dvakrát od vás vzala půjčku a v případě potřeby ji udělám znovu.

Zuzana R, Pardubice

Když se mi všichni otočili zády, byli jste jediní, kdo mi pomohl. Přihlásila jsem se za pár minut a byla jsem velmi rychle kontaktována. Peníze mi pomohly splatit staré účty. Doporučila jsem vám a mým kolegům v práci.