Rychlá půjčka online

Půjčka bez registru a aniž by šli do banky

Půjčka online

Přijde vám vhod půjčka online?

Neznalý člověk by si mohl snadno pomyslet, že něco jako půjčka online vlastně vůbec nepřichází v našem reálném světě v úvahu. Podobný názor může zastávat ten, kdo si nikdy žádnou půjčku nebral, respektive ale i ten, kdo má doposud zkušenosti jenom z tradičními půjčkami od bank a jim se podobajících poskytovatelů.

Někdo takový totiž může žít v přesvědčení, že zkrátka není možné zařizovat si půjčku výlučně přes internet.

Jistě. Peníze se dají převést z účtu na účet i bez osobní asistence, ale to ostatní… Jak by mohla finanční instituce žadatele prověřit, kdyby se s ním její zástupci nesetkávali, kdyby se nedoložilo značné množství papírových potvrzení, kdyby se zkrátka nevědělo, zda žadatel skutečně splňuje vše, co se jeho bonity týká?

Přesto půjčka online existuje

Navzdory tomu, že by se tedy mohla zdát půjčka online utopií, tato existuje. Skutečně se dá poskytnout i přes internet a skutečně se dá nalézt i u bank, i u nebankovních společností. A takovéto vesměs neúčelové půjčky s obvykle pouze krátkou dobou splatnosti, nepřesahující třicet dní, jsou tu dostupné plnoletým českým státním příslušníkům nebo osobám s trvalým pobytem na našem území, majícím stálý příjem, schopným splácet případné další dosud nabrané půjčky, jsoucím v přinejmenším únosné životní situaci atd.

Jak se půjčka online získává?

I u půjčky online se pochopitelně posuzuje bonita žadatele, tedy jeho schopnost splácet. Ta závisí na výši žadatelových příjmů a na výši poskytované půjčky, jež obvykle nepřesahuje dvacet tisíc korun. A výsledek takového posouzení pak má vliv na to, jakým úrokem je poskytnutá půjčka online zatížena. Což vzhledem k obvyklé vyšší rizikovosti klientů představuje i vyšší úrokové sazby než u klasických půjček.

Takové posuzování je předepsáno zákonem a nelze se bez něj obejít. Ovšem přesto to neznamená, že by tu muselo být síto výběru příliš husté, že by se tu nedalo v případě komplikovanějších žadatelů uspět.

Co to znamená v praxi?

U půjčky online jsou ve výhodě banky půjčující svým klientům, mající přehled o pohybech na účtu žadatelů. Nebankovní společnosti jsou pak o tuto možnost ochuzeny, nemívají o žadatelích tolik informací, a proto se v nebankovním sektoru musí půjčovat za vyšší úrok kompenzující rizika nesplácení. A proto bývají nebankovní nabídky využívány hlavně těmi, jimž se nepodařilo uspět v bance.

Ale přes svoje určité nevýhody spočívající ve vyšší RPSN se tyto půjčky online těší velké oblibě. Hlavně díky tomu, že jde o neúčelové půjčky vyplácené na žadatelův účet, u nichž stačí při žádosti vyplnit jen online dotazník a během pouhých pár minut je rozhodnuto o (ne)schválení. Po čemž už se vše dohodne rychle i po telefonu. Což přijde leckomu víc než vhod.

Výhody rychlých půjček a úvěrů

N

Snadná aplikace

Žádost o rychlou půjčku trvá jen pár minut. K aplikaci máte přístup prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

N

Rychlá výplata

Půjčky a úvěry se na váš bankovní účet vyplácejí již 15 minut po úspěšné žádosti.

N

Minimální dokumentace

K podání žádosti o půjčku postačují pouze základní dokumenty, bez osvědčení od zaměstnavatelů a notářů.

N

Žádné skryté náklady

Nemáme žádných malých písmen a žádné skryté náklady. Pomocí kreditní kalkulačky zjistíte všechny podrobnosti týkající se úvěru nebo půjčky.

N

Žádné čekání v řadě

Online aplikace vám umožní požádat o půjčku kdekoli, bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž byste museli jít do banky a čekat v řadě.

N

Můžete se přihlásit od 0-24

Náš web je k dispozici každý den od 0 do 24 hodin. Žádosti o půjčky přijímáme kdykoli, přičemž platba probíhá výhradně v pracovní dny.

Zprávy od spokojených zákazníků

Lukas J, Brno

Děkujeme za rychlé splacení půjčky. Nikdo kromě vás mi nechtěl vyplatit peníze. Jste nejjednodušší, bez komplikací. Velmi profesionální.

Janek P, Ostrava

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat peníze, když máte potíže. Doporučení každému, kdo má pochybnosti. Zaregistroval jsem se přes svůj mobilní telefon a ve stejný den byly peníze vyplaceny na můj účet.

Pavla F, Praha

Velmi jsi mě překvapil svým profesionálním přístupem. Velmi seriózní a bezpečné podnikání. Už jsem si dvakrát od vás vzala půjčku a v případě potřeby ji udělám znovu.

Zuzana R, Pardubice

Když se mi všichni otočili zády, byli jste jediní, kdo mi pomohl. Přihlásila jsem se za pár minut a byla jsem velmi rychle kontaktována. Peníze mi pomohly splatit staré účty. Doporučila jsem vám a mým kolegům v práci.