Rychlá půjčka online

Půjčka bez registru a aniž by šli do banky

Mikropůjčka

Ne každý z lidí je zvyklý počítat peníze v miliardách nebo třeba i sice menších, ale přesto stále ještě ohromných cifrách. Jsou mezi námi i ti – a není jich vůbec málo – pro které jsou i docela úsměvné částky důležité, ne-li vysloveně rozhodující. A není nic neobvyklého na tom, že když s penězi nevyjde někdo, kdo mívá jenom skromný rodinný rozpočet, nejednou si potřebuje půjčit nějakou tu hotovost, a to logicky též jenom v poměrně zanedbatelné výši.

Jsou tedy mezi námi ti, kdo si ve finanční nouzi půjčují klidně i horentní částky, ale zrovna tak jsou tu i ti, jimž stačí i pouhá mikropůjčka. Tedy pomalu doslova pár korun, které by mohly někomu takovému pomoci dočkat se bez zbytečného strádání následující výplaty, penze či jiného obvyklého příjmu.

Kdy se bere mikropůjčka?

Taková mikropůjčka se pochopitelně nehodí pro každého, a to z výše uvedených a logických důvodů. Tato není řešením problémů pro někoho, kdo má vysoké nároky, kdo potřebuje mnoho, mikropůjčka by někomu takovému trn z paty nevytrhla. Ta je určena pro toho, kdo potřebuje skutečně jenom málo a obvykle na krátkou dobu splatnosti.

Touto tedy berou vesměs zavděk nízkopříjmové skupiny obyvatelstva, jako jsou dejme tomu nezaměstnaní, důchodci, ženy na mateřské, studenti či drobní podnikatelé. A to nejen proto, že jim stačí jenom málo, ale hlavně proto, že se taková mikropůjčka poskytuje za velice benevolentních podmínek. A tudíž u ní uspějí i ti, jimž by se nepodařilo získat dost možná vůbec žádnou jinou půjčku.

Lidé, kteří nejsou takzvaně bonitní, tak u tohoto finančního produktu nejednou nalézají to, co by jim nikde jinde dopřáno nebylo.

Čím ještě je typická mikropůjčka?

Kromě obvykle nízké výše půjčených finančních prostředků a docela snadné dostupnosti je u mikropůjčky typické třeba i to, že se tato poskytuje pouze s využitím internetu, bez osobní návštěvy někde na pobočce finanční instituce.

Mikropůjčka je spojena s jenom velmi rychlým posouzením žádosti a rychlou výplatou finančních prostředků. To znamená, že je obvykle schválena i rizikovým žadatelům. A protože vyplnit žádost na webu a případně nahrát kopie dokladů či jiných dokumentů dokáže každý, je tato poměrně rizikovou záležitostí. A to pak logicky znamená vyšší RPSN, jež kompenzuje vyšší riziko ztrátovosti.

Vzít si mikropůjčku nebo ne?

Vzhledem k této dostupnosti se rozhodně vyplatí o této půjčce uvažovat. Zejména v případě někoho, kdo nemá moc na výběr. Ovšem rozhodně se tu musí počítat se zmíněnými vysokými úroky a poplatky, jež mohou být i vysloveně extrémní. A proto se je třeba zajímat i o RPSN, i o to, od koho si člověk půjčuje.

Protože by se tu mohl někdo i lehce spálit.

Výhody rychlých půjček a úvěrů

N

Snadná aplikace

Žádost o rychlou půjčku trvá jen pár minut. K aplikaci máte přístup prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

N

Rychlá výplata

Půjčky a úvěry se na váš bankovní účet vyplácejí již 15 minut po úspěšné žádosti.

N

Minimální dokumentace

K podání žádosti o půjčku postačují pouze základní dokumenty, bez osvědčení od zaměstnavatelů a notářů.

N

Žádné skryté náklady

Nemáme žádných malých písmen a žádné skryté náklady. Pomocí kreditní kalkulačky zjistíte všechny podrobnosti týkající se úvěru nebo půjčky.

N

Žádné čekání v řadě

Online aplikace vám umožní požádat o půjčku kdekoli, bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž byste museli jít do banky a čekat v řadě.

N

Můžete se přihlásit od 0-24

Náš web je k dispozici každý den od 0 do 24 hodin. Žádosti o půjčky přijímáme kdykoli, přičemž platba probíhá výhradně v pracovní dny.

Zprávy od spokojených zákazníků

Lukas J, Brno

Děkujeme za rychlé splacení půjčky. Nikdo kromě vás mi nechtěl vyplatit peníze. Jste nejjednodušší, bez komplikací. Velmi profesionální.

Janek P, Ostrava

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat peníze, když máte potíže. Doporučení každému, kdo má pochybnosti. Zaregistroval jsem se přes svůj mobilní telefon a ve stejný den byly peníze vyplaceny na můj účet.

Pavla F, Praha

Velmi jsi mě překvapil svým profesionálním přístupem. Velmi seriózní a bezpečné podnikání. Už jsem si dvakrát od vás vzala půjčku a v případě potřeby ji udělám znovu.

Zuzana R, Pardubice

Když se mi všichni otočili zády, byli jste jediní, kdo mi pomohl. Přihlásila jsem se za pár minut a byla jsem velmi rychle kontaktována. Peníze mi pomohly splatit staré účty. Doporučila jsem vám a mým kolegům v práci.