Rychlá půjčka online

Půjčka bez registru a aniž by šli do banky

Půjčka na auto

Lidé musí být v dnešní době velice často mobilní. Je celá řada profesí, v nichž se nedá bez auta obejít, o osobním životě pak už ani nemluvě.

K čemu je půjčka na auto?

Pokud chce dnes někdo pohodlně zvládat vše, co ho může v každodenním životě potkat, může mu přijít náramně vhod vlastnění svého osobního nebo klidně i jiného automobilu. Díky takovému autu se hravě vyřeší třeba i velké nákupy, i návštěvy příbuzných či známých, i ‚obíhání‘ úřadů, rodinné výlety a další záležitosti, jež nelze zařídit z domova.

A v práci je tomu často nejinak. I v zaměstnání musí být lidé mobilní, a třeba v případě soukromých podnikatelů, i když samozřejmě nejen těch, se nejde nejednou obejít bez vlastního vozu, jenž by se k potřebným činnostem hodil a jenž jim ne vždy někdo dá automaticky k dispozici z nějakého erárního vozového parku.

Proč se bere půjčka na auto?

Mít vlastní auto znamená si ho koupit. A i když už jsou dnes vozidla snadno k sehnání a i příjmově už jsme vesměs někde docela jinde než za dob socialistického plánovitého hospodářství, není nejednou takový vůz člověku dostupný. Protože se sice v různých reklamách tvrdí, jak jsou nabídky propagovaných prodejců výhodné, jenže navzdory tomu ne vždy každý na koupi vlastního vozidla má.

A když se na toto peněz nedostává, může nejednou přijít půjčka na auto náramně vhod. Protože díky té si může pořídit své vlastní auto každý, kdo ho z nějakého důvodu potřebuje. I ten, kdo na něj prostě právě v dané chvíli nemá.

A kdy se vyplatí vzít si takovou půjčku na auto a auto si za ni pořídit?

Pokud se toto kupuje na finanční leasing, musí se člověk hlavně smířit s tím, že se takový vůz stane jeho majetkem teprve ve chvíli, kdy je dotyčný úvěr zcela splacen. Až do té chvíle totiž patří leasingové společnosti, tedy tomu, kdo na jeho koupi poskytl finance. Na rozdíl od koupě na spotřebitelský úvěr, kdy je takový vůz majetkem toho, kdo si ho kupuje, ihned. A každá z těchto půjček na auto má tedy svá plus a mínus.

Pokud si tedy člověk vezme na auto spotřebitelský úvěr, jenž je jedním z nejčastěji používaných a poskytovaných typů půjček, má jistotu, že je vůz takříkajíc jeho. To znamená, že si o jeho osudu rozhoduje sám, a na rozdíl od leasingu se tu nemusí zkraje platit třeba ani nějaká ta vyšší akontace. Na rozdíl od leasingu se tu také nemusí platit příliš drahé havarijní připojištění, o jeho výši si může nový majitel vozu rozhodovat sám.

Je půjčka na auto jedna jako druhá?

Pochopitelně není. Mezi nabídkou leasingu a spotřebitelského úvěru jako takových nelze srovnávat cenovou hladinu. Protože ta nezávisí ani tak na takovém typu finančního produktu, jako spíše na tom, kdo tu půjčku na auto poskytuje, jaká je ta která konkrétní nabídka. A rozdíly mezi jednotlivými finančními institucemi mohou být bez ohledu na typ půjčky klidně i značné. A proto by se měl ten, kdo si kupuje auto s využitím půjčky, určitě zajímat o RPSN, zahrnující úroky i další poplatky. Aby ho takové auto nepřišlo dráž, než to musí být.

Výhody rychlých půjček a úvěrů

N

Snadná aplikace

Žádost o rychlou půjčku trvá jen pár minut. K aplikaci máte přístup prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

N

Rychlá výplata

Půjčky a úvěry se na váš bankovní účet vyplácejí již 15 minut po úspěšné žádosti.

N

Minimální dokumentace

K podání žádosti o půjčku postačují pouze základní dokumenty, bez osvědčení od zaměstnavatelů a notářů.

N

Žádné skryté náklady

Nemáme žádných malých písmen a žádné skryté náklady. Pomocí kreditní kalkulačky zjistíte všechny podrobnosti týkající se úvěru nebo půjčky.

N

Žádné čekání v řadě

Online aplikace vám umožní požádat o půjčku kdekoli, bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž byste museli jít do banky a čekat v řadě.

N

Můžete se přihlásit od 0-24

Náš web je k dispozici každý den od 0 do 24 hodin. Žádosti o půjčky přijímáme kdykoli, přičemž platba probíhá výhradně v pracovní dny.

Zprávy od spokojených zákazníků

Lukas J, Brno

Děkujeme za rychlé splacení půjčky. Nikdo kromě vás mi nechtěl vyplatit peníze. Jste nejjednodušší, bez komplikací. Velmi profesionální.

Janek P, Ostrava

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat peníze, když máte potíže. Doporučení každému, kdo má pochybnosti. Zaregistroval jsem se přes svůj mobilní telefon a ve stejný den byly peníze vyplaceny na můj účet.

Pavla F, Praha

Velmi jsi mě překvapil svým profesionálním přístupem. Velmi seriózní a bezpečné podnikání. Už jsem si dvakrát od vás vzala půjčku a v případě potřeby ji udělám znovu.

Zuzana R, Pardubice

Když se mi všichni otočili zády, byli jste jediní, kdo mi pomohl. Přihlásila jsem se za pár minut a byla jsem velmi rychle kontaktována. Peníze mi pomohly splatit staré účty. Doporučila jsem vám a mým kolegům v práci.