Rychlá půjčka online

Půjčka bez registru a aniž by šli do banky

Revolvingový úvěr

Lidé se potýkají s finančními problémy velice často. Dochází k tomu i v dobách, kdy se daří. A obzvláště pak v časech neradostných, k nimž patří i stávající notně nepříznivá doba koronavirová.

Jak dnes vidíme pomalu na každém kroku, všude se něco kazí, ba i přímo hroutí. A není snadné domyslet si důsledky, k nimž to vede. Lidé se zkrátka stále častěji dostávají do finančních potíží, souvisejících z kombinace poklesu či ztráty příjmů, poklesu hodnoty měny a růstu cen prakticky u čehokoliv, o specifických výdajích, jež s koronavirem a ochranou před ním souvisejí, už ani nemluvě. A o postavení podnikatelů už nejednou ani nemluvě.

A když to tito lidé nezvládají, nemají prostě často jinou možnost než si někde nějaké ty finanční prostředky půjčit.

Proč právě revolvingový úvěr?

Máme-li si odpovědět na otázku, proč k řešení finančních problémů využít právě revolvingový úvěr, je třeba ujasnit si v první řadě především to, oč tu vůbec jde. Protože teprve po poznání tohoto lze dospět k závěru, zda právě tuto formu pomoci využít či ne.

Je tedy záhodno vědět, že je revolvingový úvěr krátkodobým provozním bankovním úvěrem, jenž je dlužníkem splácen postupně a lze ho čerpat až do výše schváleného úvěrového limitu i opakovaně. Což v praxi znamená, že je určen pro průběžné financování oběžného majetku nějaké firmy, jež nemá pro tyto účely dostatek prostředků vlastních. Takový revolvingový úvěr tu tedy není pro obyčejné spotřebitele, ale pro podnikání.

Jak revolvingový úvěr funguje?

Je to vlastně vcelku prosté. Ve finanční instituci se sjedná úvěrový limit revolvingového úvěru a jeho účelové čerpání, které je poskytovatelem regulováno podle aktuální hodnoty podnikových zásob nebo jeho pohledávek a uskutečňuje se obvykle v měsíčních intervalech. A takový úvěr pak slouží v případech, kdy se objeví nenadálé výdaje, kdy je třeba financovat oběžné prostředky.

Předností revolvingového úvěru je hlavně to, že si u něj lze půjčovat opakovaně bez nutnosti pokaždé znovu žádat a procházet nějakým schvalovacím procesem. To znamená značnou úsporu byrokratických povinností, možnost půjčovat si i splácet zároveň a využívat k tomuto kreditní kartu.

Pro koho je revolvingový úvěr ideální?

Jedná se tedy o finanční produkt vhodný hlavně pro ty, kdo mají proměnlivý, ale současně kladný kapitál na svém osobním účtu. Tedy pro ty, kdo potřebují finanční prostředky pro období mezi fakturací a splatností svých pohledávek. A samozřejmě pro ty, kdo jsou schopni dostát závazkům, jež z tohoto vyplývají. Protože je takový revolvingový úvěr obvykle provázen vysokými úroky v případě prodlení, jež znatelně převyšují obvyklý měsíční rámec úročení. A o to logicky není co stát.

Výhody rychlých půjček a úvěrů

N

Snadná aplikace

Žádost o rychlou půjčku trvá jen pár minut. K aplikaci máte přístup prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

N

Rychlá výplata

Půjčky a úvěry se na váš bankovní účet vyplácejí již 15 minut po úspěšné žádosti.

N

Minimální dokumentace

K podání žádosti o půjčku postačují pouze základní dokumenty, bez osvědčení od zaměstnavatelů a notářů.

N

Žádné skryté náklady

Nemáme žádných malých písmen a žádné skryté náklady. Pomocí kreditní kalkulačky zjistíte všechny podrobnosti týkající se úvěru nebo půjčky.

N

Žádné čekání v řadě

Online aplikace vám umožní požádat o půjčku kdekoli, bez ohledu na to, kde se nacházíte, aniž byste museli jít do banky a čekat v řadě.

N

Můžete se přihlásit od 0-24

Náš web je k dispozici každý den od 0 do 24 hodin. Žádosti o půjčky přijímáme kdykoli, přičemž platba probíhá výhradně v pracovní dny.

Zprávy od spokojených zákazníků

Lukas J, Brno

Děkujeme za rychlé splacení půjčky. Nikdo kromě vás mi nechtěl vyplatit peníze. Jste nejjednodušší, bez komplikací. Velmi profesionální.

Janek P, Ostrava

Toto je nejjednodušší způsob, jak získat peníze, když máte potíže. Doporučení každému, kdo má pochybnosti. Zaregistroval jsem se přes svůj mobilní telefon a ve stejný den byly peníze vyplaceny na můj účet.

Pavla F, Praha

Velmi jsi mě překvapil svým profesionálním přístupem. Velmi seriózní a bezpečné podnikání. Už jsem si dvakrát od vás vzala půjčku a v případě potřeby ji udělám znovu.

Zuzana R, Pardubice

Když se mi všichni otočili zády, byli jste jediní, kdo mi pomohl. Přihlásila jsem se za pár minut a byla jsem velmi rychle kontaktována. Peníze mi pomohly splatit staré účty. Doporučila jsem vám a mým kolegům v práci.